كف پوش هاي صنعتي

اين كف پوش نيز از نوعي PVC بوده و براي مكان هاي ورزشي و آنتي استاتيك و دارويي به عرض 50 و 100 سانتيمتر به طول 12 متر تهيه شده و به شكل تايل و رول بر سطح زير كار آماده شده بتني مسطح چسبانده مي شود.

کفپوش سخت صنعتی بر پایه کانیها

کلیه قسمت های یک ساختمان در طی عمرمفید خود درمعرض انواع فرسایش های فیزیکی وشیمیایی می باشند.بدون شک دراین میان محافظت ازسطو ح یک سازه که درمعرض بیشترین عوامل فرسایشی می باشند،حائزاهمیت وامری ضروری است وبه همین دلیل انتخاب مقاوم ترین نوع پوشش همواره مهمترین واقتصادی ترین راه حل می باشد.روش های پلیمری ( اپوکسی، پلی یورتان و… ) با دارابودن کیفیت بسیار مرغوب واجرای آن توسط افرادمجرب وآگاه شرایط فنی لازم را برای محافظت سطوح ساختمان فراهم نموده است. همچنین روکش ها وپوشش های پلیمری بصورت یک کف زیبا ودکوراتیو نیز قابل اجراست..

آرملات

آرملات از گرانول هاي سخت و طبيعي در شرايط خاص در كارخانه تهيه مي شود. آرملات با سيمان و آب و مواد افزودني مخلوط و تركيب شده، پس از استقرار ميلگرد در قالب و بتن ريزي براي برخي كف سازي ها، اين ملات را در ضخامت هاي مختلف در سطح روي بتن مي ريزند. سپس شمشه كش شده و توسط ماله پروانه اي برقي ملات را كمپكت كرده و مسطح مي سازد. مرحله بعد، ساب سطح ملات آرملات سخت و مقاوم شده توسط چرخ ساب است كه با نقش ريزدانه هاي سنگ بوجود مي آيد.

توجه:

آرملات را مي توان به طور خشك نيز با سيمان مخلوط كرده، سپس ملات ساخت و روي بتن كشيد و سطح آن را صيقل زد. از كف سازي آرملات، مي توان براي مكان هاي مختلف حتي پاركينگ ها و آشيانه هواپيما، صنايع پتروشيمي، پالايشگاه هاي نفت و گاز، صنايع نساجي و پارچه بافي، صنايع كاغذسازي، داروسازي و … استفاده كرد.